Yüksek Lisans TEZİ

Sevgili Öğrenciler ;

Tezyazdirmak.Net ailesi olarak 18 senedir güvenilir internet adresi olmaktan gururlu ve mutluyuz. bizi tercih eden öğrencilerimize ilk öncelikle teşekkürlerimizi bir borç bilmekteyiz.

Yüksek lisans tez hazırlayan öğrencilerimiz için büyük uğraş gerektiren çalışmalardır. Yüksek Lisans tez yazım çalışmaları ortalama 80-100 sayfa aralığından oluşan ciddi çalışmalardır. çalışmalarınızda bölüm bölüm ilerleyerek hocanızdan onay aldığınız takdirde tez çalışmanızın  geçmeme gibi bir durumu ortaya çıkmamaktadır. çalışmalarınızda destek veren akademisyenler üniversite öğrencisi olmadığı gibi tamamen bölüm ve alanlarında uzman akademisyen kişilerdir. yüksek lisans tez yazım çalışmalarınızda danışmanlık hizmeti verdiğimiz gibi çalışmanızı hazırlamakta yardımcı olacak olan uzman kadromuzdaki kişinin e-mail adresi ve iletişim numarası tarafınızla paylaşılır ve bu şekilde çalışmanızla ilgili olarak fikir alışverişinde bulunabilir istek ve görüşlerinizi birebir iletebilirsiniz..bu süreçte ciddi bir şekilde aşağıdaki kısımları takip etmekteyiz.

  1. Çalışma Konunuzu Belirlemeniz Gerekmektedir.
  2. Çalışma ile ilgili olarak geniş bir kaynak ( literatür ) taraması yapmaktayız
  3. Çalışma ile ilgili outline ( tez içindekiler ) kısmının oluşturmaktayız
  4. Yapılan kaynak taraması üzerinden çalışma bölümlerinin yüksek kalite seviyseninde sağlamaktayız.
  5. Çalışma içerisinde anket uygulaması olması durumunda anketlerin spss programına tabi tutularak uygulamalar bölümüne entegre etmekteyiz
  6. Çalışmanızı Üniversitenizin tez yazım kılavuzunuza göre düzenlemekteyiz
  7. Çalışma içerisinde hocanızın istediği düzeltmelerin kontrol edilmesi ve gerekenlerin sağlanması yani çalışmanızı revize edilmesi gereken durumlarda tarafımıza bildirimde bulunmanız yeterli olucaktır.

Tezyazdirmak.Net Ailesi olarak yüksek lisans tez yazım çalışmalarının ciddi bir çalışma olduğunun bilinci altında olduğumuz gibi amacımız öğrencilerimizi mağdur etmek olmadığı gibi tamamen sizlere yardımcı olmak ilkesiyle çalışmalarınızda tez danışmanlık hizmeti sağlamaktayız. Sizde tarafımıza iletişim bölümümüzden tez çalışma detaylarınızı tarafımıza ilettiğiniz gibi çalışmanızla ilgili olarak tez danışmanlarımızdan  detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginiz için teşekkür eder iyi günler dileriz.

Tezyazdirmak.Net

      Başarınız Bizim Başarımızdır