HAKKIMIZDA

2000 yılı itibarı ile öğrencilerimizin hizmetine sunulan tez hazırlama sitemiz siz değerli öğrencilerimize birden fazla bölüm ve alanda bilgi ve eğitim hizmeti vermek için kurulmuştur.sitemiz aynı zamanda öğrencilere daha iyi ve daha fazla hizmet verebilmek adına 7/24 destek sunarak bu alanda sizlerin katkıları ve bizim profesyonel iş bilincimizle internet sitemizi sizlere tanıtmaktan gurur duyuyoruz.

Türkiye ve diğer ülkeler başta olmak üzere sektörün öncülerinden olarak  birden fazla kısımlarda destek vermekteyiz. Öğrenci anlayışı ile  18 nci yılımızı kutlamaktayız.

İnternet Sitemiz öğrencilerin üniversite çalışmalarında yol gösterici olarak, beklentilerini temel alan eğitim ve bilgi bünyesinde  hizmet veren ve alanlarında uzman kadromuzla iletişime geçmelerine yardımcı ve destek olmak ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

Araştırma ve Danışma merkezimiz Türkiye’nin bütün il ve ilçeleri dahil olmak üzere yurt dışıda dahil olmak üzere birden fazla bölgede uzman kadromuz bulunmaktadır. çalışmalarınızda 7/24 uzman desteği veren sitemiz  amacı öğrencilerimizin mağduriyetliğini,  günler ve saatler alan Üniversite veya diğer çalışmalarında eğitim ve bilgi hizmeti sunarak  yükünüzü azaltmaktadır.

Tez Hazırlama HİZMET POLİTİKAMIZ;

  1. Deneyimli Uzman Kadro
  2. Yüksek Kalite
  3. Özgün Akademik Çalışmalar
  4. Zamanında Teslimat
  5. Gizlilik
  6. Güvenilir Hizmet Anlayışı

Değerli Öğrecilerimize güzel bir Eğitim Öğretim Dönemi Dileriz….

 

Başarı ve Destek için Doğru Adres

Tezyazdirmak.Net