MBA Yüksek Lisans TEZİ

Sevgili Öğrenciler ;

Mba Yüksek lisans çalışmaları ortalama 50-60 sayfa aralığından oluşan ciddi çalışmalar olup copy paste yapılamayacağı gibi tamamen yüksek kalitede oluşması gereken çalışmalardır uzman kadromuz tarafından danışmanlık hizmeti verildiği gibi aynı zamanda üniversitenizin üniversite yazım formatına göre düzenlenmesi aşamasındada siz değerli öğrencilerimize danışmanlarımız yardımcı olmaktadırlar. Mba yüksek lisans çalışmalarında dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır bunları yapmadığınız taktirde çalışmanızın geçmesi olanaksız hale gelmektedir.bunlar aşağıda maddeler halinde tarafınıza sunulmuştur.

  1. Yerli, Yabancı Kaynaklar Bulmanız
  2. Yayınlanmış Dergiler ve Makaleleri Bulmanız
  3. Çalışmanızın Kurgusunu Sağlamanız
  4. Çalışmanızın Dizgisini Sağlamanız
  5. Çalışmanızın taslağını oluşturmanız ve hocanızdan onay almanız gerekmektedir.
  6. Çalışmanızın yaratıcılığı  ve copy paste tarzında bir çalışma yapmamanız gerekmektedir.
  7. Çalışmada internet kaynağının %10 ile sınırlı tutulması aksi taktirde çalışmanızın geçmemesi gibi bir durum ortaya çıkabilmektedir.
  8. Çalışmanın içerisinde giriş , özet , abstract , önsöz , kaynakça , dipnot , kapak , içindekiler tablolar listesi , şekiller listesi , sonuç  kısımlarının hazırlamanız gerekmektedir.
  9. Çalışmanızda  uygulama olması durumunda literatür kısmı bittiği gibi çalışmanızın en  son bölümüne uygulamalar bölümü açmanız gerekmektedir.ve bu açılan uygulamalar bölümüne çıkan sonuçları entegre etmeniz gerekmektedir.

Sevgili öğrenciler yukarıda belirttiğimiz maddeler Mba yüksek lisans çalışmalarının çok ciddi çalışmalar olduğunu ve detaylı ve özenli çalışmalar olması gerektiğini göstermektedir.sizde zaman kaybetmeden uzman kadromuz tarafından çalışmanızla ilgili olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. tarafımıza iletişim bölümümüzdeki formumuzu doldurarak uzman kadromuz tarafından detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.Bilginize

İlginiz için teşekkür eder bir sonraki çalışmanızda görüşmek dileğiyle iyi bir eğitim ve öğretim dönemi geçirmeniz dilekleri ile tezyazdirmak.net ailesi olarak teşekkürlerimizi bir borç bilmekteyiz.

Tezyazdirmak.Net

    Başarıya Giden Doğru Adres